parallax background

 

Čo hľadáme?

Hľadáme 2 šikovných mladých ľudí, ktorí by perfektne zapadli do nášho teamu. Netreba byť špecialistom, stačí mať snahu, kus voľného času a ochotu tráviť v práci víkendy :-) Najlepšie kus orientácie v marketingu, komunikácií či gastronómií.

Hľadáme študenta vysokej školy, ktorý má čas minimálne 2 dni v pracovnom týždni, chuť učiť sa a pracovať a voľných veľa víkendov.

 

Čo ponúkame?

Skúsenosti, perfektný a hlavne vtipný kolektív, prácu na zaujimavých projektoch so stabilnými klientmi a motivujúce ohodnotenie #zadarmojedobralenlaska

 

S čím potrebujeme pomôcť?

U nás je to ozaj rôznorodé. Práca so sociálnymi sieťami, aktívna pomoc a účasť pri organizácií rôznych typov eventov, súťaže na športových podujatiach či prevádzkovanie foodtrucku na väčšine slovenských festivalov. Je len na tebe, ako nám do našej mozaiky zapadneš a s čím všetkým nám budeš vedieť pomôcť. Čim viac, tým lepšie aj pre teba.

Si aktívny vodič? Super.
Orientuješ sa v sociálnych médiach? Perfekt.
Máš rád prácu na festivaloch,
pri športových podujatiach, za slnka i v daždi?
Bomba! Môžeš nastúpiť ihneď? Skvelé!

Samozrejme, občas treba pomôcť aj s administratívou, a nie každý deň je ako z instagramu, ale keď máš snahu a dobrú náladu, si #náščlovek

 

Čo musíš spraviť, aby si sa k nám dostal?

Nepotrpíme si na CV stiahnuté podľa šablón z netu. Pošli nám jeden word, ktorý obsahuje odpovede na nasledovné (forma je na tebe):

  • Čo študuješ (v ktorom ročníku) a prečo?
  • Koľko voľného času, ktorý by si rád vyplnil prácou, máš?
  • Čo by si robil toto leto, ak by si ho celé nestrávil v práci?
  • Aká kampaň na ľubovoľný produkt ťa v poslednom období zaujala?

+ foto a základné údaje o sebe :-)

P.S. : Na čítanie veľa času nemáme :-) #vystihnitovduchudnesnejdoby #vzdyideonapad

 
Sevent s.r.o.

staz@sevent.sk